Kategori: Diğer Ürünler

Promosyon Sektöründe Değerlendirilebilen Diğer Ürünler

Teknolojik gelişme ile birlikte günümüzde üreticiler, tüketiciler için çok farklı ürünler sunmaktadır. Ürün seçeneğinin genişlemesi ile birlikte promosyon işlerinde kullanılan ürünlerde de seçenekler artmıştır. Standart promosyon ürünleri olarak bilinen ajanda, not defteri ve kalem gibi ürünlerin dışında farklı tarzda ürünler de tanıtım işlerinde kullanılmaya başlamıştır. Diğer ürünler olarak belirtilebilecek ürün seçenekleri içerisinde şişe açacağı, pusula ve cetvel gibi malzemeler de bulunmaktadır.

Diğer Promosyon Ürünlerden Yaka Kartları

Promosyon için kullanılan diğer ürünler içerisinde en çok tercih edilen ürün yaka kartı ürünleridir. Yaka kartı denilince ilk akla gelen kişinin tanıtılması için yakaya takılan kartlar akla gelir. Ancak tek başına bu amaçla kullanılan ürünler değildir. Yaka kartı ürünleri çalışma odaları ya da ofis bölümlerinin ilgili kısımlarında bulunan çalışanların tanıtılması için kullanılan kartları da ifade etmektedir. Yaka kartı ürünleri kişilerin bulunduğu yerleri göstermesi açısından oldukça kullanışlı ürünler olarak görülmektedir. Farklı renklerde ve yazı stillerinde oluşturulabilen kartlar duvara sabitlenerek kullanılabilir. Metalik tasarıma sahip olan kartlar oldukça şık ve kullanışlı modeller olarak öne çıkmaktadır. Kurumsal tanıtım için isim kartları siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Farklı Kalemlik Tasarımları

Promosyon ürünleri içerisinde küçük ama kullanışlı ürün seçenekleri de bulunmaktadır. Kalemlikler bu ürünler arasında yer alır. Kalemlik modelleri ofis ortamının en çok tercih edilen eşyaları arasındadır. Masa üzerindeki kalemlerin düzenli şekilde durması için tasarlanır. Ayrıca üzerine yapılabilecek baskı ve yazı işlemi ile tanıtım amaçlı olarak kullanılabilecek hale gelmektedir. Üzerine baskı yaparak tanıtımlarınızı yapabileceğiniz ürünler yüzlerce masayı süsleyecek ve işlevsel olarak rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir.