En Etkili Yılbaşı Promosyon Ürünleri 2022

Bu başlık altında sizlere müşterilerinize, çalışanlarınıza yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz belirli öneriler sunacağız. Hediye önerileri ucu açık konular arasında olduğundan sizlerle en etkili olan ürünleri paylaşmak istiyoruz.

Marka Prestijini Arttıracak Promosyon Önerileri

1- 2022 Promosyon Ajanda, promosyon ajanda ürünleri tarihli ve tarihsiz olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ürünler üzerine kurumsal logo baskılarınızı rahatça sergileyebileceğiniz, alıcıları tarafından yıl boyunca kullanılabilen oldukça kullanışlı hediyeliklerdir. Promosyon ajanda ürünleri en etkili marka tanıtım araçları arasındadır. Ajanda baskı ve modeller için tıklayın.

2-  Şirket Logolu Anahtarlıklar, kurumsal marka tanıtımları için tercih edilebilecek ekonomik fiyatlı hediyelik ürünleri arasındadır. Tasarım Anahtarlık ürünleri üzerine kurumsal logolarınızı bastırarak geniş bir müşteri hedef kitlesine ulaşabilirsiniz. Anahtarlık baskı ve modeller için tıklayın.

3- Promosyon Kalem ve Promosyon Kalem Setleri, marka tanıtımlarının en etkili ve en çok tercih edilen hediyelikleridir. Marka kurum ve kuruluşlara özel baskı tasarımlarıyla dikkat çeken kutulu baskılı kalem setleri şık tasarımları ile alıcılarının kalplerini adeta fethediyor. Promosyon kalem setler kendi içerisinde; Promosyon roller kalem, promosyon metal kalem, promosyon plastik kalem olarak ayrılmaktadır. Kalem set ve modelleri için tıklayın.

4-Promosyon Kişiye Özel Kartvizitlik, İş ortamlarında büyük öneme sahip kartvizitler kimlik görevi görmektedir. Böylesine önemlilik arz eden kartların konulduğu kaplara veya cüzdanlara ise kartvizitlik denmektedir. Alıcılarına kullanım kolaylığı sağlayan ve kurumsal marka tanıtımlarını kısa sürede olumlu etkiler gösteren promosyon kartvizitlik ürünleri marka tanıtımları konusunda oldukça etkili reklam tanıtımlarıdır. Kartvizitlik baskı ve modelleri için tıklayın.

5- Logo Baskılı Geri Dönüşümlü Defter, hemen herkes tarafından özen gösterilen geri dönüşüm sistemi doğayı korumakla beraber hediye olarak sunabileceğiniz ekonomik ürünlerdir. Bu tarz ürünler ile marka tanıtımları gerçekleştirmek aynı zamanda markanıza olan güvenirliği arttıracaktır. Dönüşümlü defter modelleri için tıklayın.

6- Teknolojik Promosyon Ürünleri, sürekli gelişmekte olan altın çağımız teknolojik ürün kullanımlarını üst sıralara çıkarmaktadır. Teknoloji ürünleri üzerinde satış yapan firmaların promosyon tanıtım ürünleri olarak teknolojik ürünler üzerinde tanıtım yapmaları müşterilerinin markalarına olan güven duygusunu arttıracaktır. Teknolojik promosyon ürünleri kendi içerisinde; promosyon flash bellek, promosyon powerbank, promosyon el feneri gibi ürünler ile ayrılmaktadır. Teknolojik ürün modelleri için tıklayın.

7- Logo Baskılı Termos, marka tanıtımları için en etkili reklam ürünleri arasında olan termoslar kış ve yaz mevsiminde insanlar tarafından oldukça tercih edilen hediyeliklerdir. Kışın çay, kahve, veya farklı bitki çayları için kullanılırken yazın detoks, su vb. içeceklerin konulduğu olmazsa olmaz kullanışlı ürünlerdir. Promosyon termos ürünleri kendi içerisinde; promosyon termos mug, promosyon matara ve promosyon suluk olarak ayrılmaktadır. Termos baskı ve modelleri için tıklayın.

8-Promosyon Takvimler, neredeyse her işyeri panosunda veya çalışan masasında bulunan kitlesel hedefi yüksek hediyelik promosyon ürünleridir. Kurumsal marka baskılarını iyi derecede yansıtacak promosyon takvim ürünleri marka bilinirliğini arttıran ürünler arasındadır. Kendi içerisinde; promosyon gemici takvim ve promosyon hasır takvim olarak ayrılmaktadır.  Takvim model ve baskıları için tıklayın.

9- Ofis Aksesurları, tüm ofis çalışanlarının masalarında bulundurmak isteğeceği belirli birkaç aksesuar bulunmaktadır. Kullanışlı aksesuar ürünleri sayesinde hem kendi masaüstlerini özelleştiriyor hemde çalışma esnasında onlara kullanım rahatlığı sağlıyan ürünlerdir. Promosyon masa setleri bir çok firma için etkili bir marka tanıtım ürünüdür. Marka bilinirliğini ofis çalışanları tarafından arttırmak istiyorsanız şüphesiz bu masa setleri üzerinde olmalıdır. Promosyon masa set modelleri kendi içerisinde; dekoratif masaüstü setler, Promosyon masaüstü deri kalemlik, promosyon resim çerçevesi olarak çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Masaüstü set ve modeller için tıklayın.

10- Promosyon Tişört ve Promosyon Şapkalar, Kurumsal kültürün bir simgesi olarak çalışanların üniformalarının tamamlayıcısı kurumsal baskılı promosyon tişörtler ve şapkalardır. Marka tanıtımları için uygun fiyatları ile bütçelerinizi zorlamayacak bir o kadar da marka logo baskılarını göz önünde tutacak reklam tanıtım ürünleridir. Müşterilerinize ve çalışanlarınıza ne kadar değer verdiğinizi göstermek için onları tişörtler ile mutlu etmek istediğinizde kendilerine farklı seçenekler sunabileceğiniz tişörtleri de yaptırabilirsiniz. Bu sayede markanızı hem göz önünde tutacak hemde markanızın prestijini yükseltmiş olacaksınız. Baskılı şapka ve tişörtler modelleri için tıklayın.

Tüm promosyon ürünleri için tıklayın