Logo Baskılı İş Tişörtleri

Promosyon tshirt kurumsal firmaların marka reklamlarını yapmalar için yılın belirli aralıklarında başvurdukları ürünlerdir. Bu tişörtler hem takım ruhunun oluşmasını sağlarken hem de kurumsal marka imajını güçlendirmektedir. Promosyon tişörtler aynı zamanda fuarlarda, konferanslarda, açık hava miting alanlarında ziyaretçilere dağıtılarak marka tanıtımlarında kullanılmaktadır. Peki logo baskılı iş tişörtleri modelleri ve fiyatları nelerdir? Bu rehber yazımızda sizi konu hakkında bilgilendireceğiz

En Çok Tercih Edilen Promosyon Tişört Modelleri

İşyeri tişört baskı ürünlerinin farklı model ve tasarımları bulunmaktadır. Bunlar; Sıfır yaka tişört, Özellikle yakalı severler için polo yaka baskılı tişört, Daha geniş severler için geniş yaka tişörtler ve V yaka gibi tişört modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

Kurumsal marka kimliğine uygun renklerde seçilebilen tişörtler üzerine markalanan kaliteli baskı teknikleri sayesinde marka logosunu uzun yıllar göz önünde durmasını sağlıyor.

Promosyon Tişört Kullanım Alanları

Yukarıda kullanım alanlarına değinmiş olsak da firma logo baskılı tişört ürünleri oldukça geniş amaçlar doğrultusunda kullanılabilir. Baskılı tişörtlerin kullanım alanları özel amaçlar doğrultusunda şekillenmektedir. Kurumsal firmaların kimliğini yansıttığı tişörtler, her çalışanın aynı tişörtü giyerek marka bilinirliğini artırması, herhangi bir etkinlik sırasında ziyaretçilere şirket logosunun yer aldığı tişörtlerin hediye edilmesi gibi pek çok farklı yoldan tercih edilebilir. Genellikle yaz aylarında çok fazla tercih edildiğinden tişört imalat oranı yaz aylarında yüksek rakamlara ulaşmaktadır.

Promosyon Tişört Fiyatları

Baskılı promosyon tshirt pek çok amaç için kullanılmaktadır. Gerek reklam amacıyla gerekse iş yaşamında tercih edilen tişörtler toptan siparişlerde uygun fiyatlara gelmektedir. Promosyon tişört siparişinde pek çok kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Kurumsal firmanın imajını yansıtacak kalitede seçimler yapılması ve renk seçimi gibi detayların belirlenirken özenli davranılması yararlı olacaktır.

Toptan tişört fiyatları, Sipariş adedi arttıkça baskı dahil uygun fiyatlara gelmektedir. Bayeks Promosyon müşterilerine toptan siparişlerde oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Kurumsal marka imajınızı yansıtmak istediğiniz baskılı tişört modelleri için Bayeks Promosyonu ziyaret edin.

Toptan Tişörtlere Uygulanan Baskı Teknikleri

Toptan polo yaka tişörtler ve V yaka tişörtler üzerine transfer baskı tekniği ile işlenen ekonomik baskılı tişörtler promosyon amaçlı olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Transfer baskı tekniği ile markalanan tişörtler uzun süre kalıcılığını korumaktadır. Sadece ön, sadece arka ya da hem ön hem arka alana baskı tercihlerinde bulunulabilir. Toptan siparişlerde baskı dahil uygun fiyatlara gelen tişörtler marka tanıtımı için tercih edilebilecek etkili ürünlerdir.

Toptan Tişört Siparişlerinizi Bayeks Promosyon’dan Verin

Toptan tişört baskı ürünleri bireysel, özel ya da kurumsal olarak talep edilebilir. Toptan sipariş adedine bağlı olarak siparişler çok kısa süre içerisinde teslim edilir. Tişört imalat ve tedarikini üstlendiğimiz firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını titizlikle yerine getiriyoruz.

Siz de kurumsal markanızı ön plana çıkarmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünleri fiyat teklif listesine ekleyebilirsiniz. Baskılı iş tişört fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinden beğendiğiniz tişört modellerini fiyat teklif listesine ekleyerek bize iletin. Baskı dahil fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olma fırsatı elde edin.

Toptan baskılı tişörtlerimiz için tıklayın