Kategori: Hasır Takvimler

Duvarların Vazgeçilmezi Hasır Takvimler

Takvimler her yıl en çok tercih edilen promosyon ürünlerinin başında gelirler. Teknoloji ne kadar gelişse de insanların ellerinin altında telefonlar, bilgisayarlar zaman gösterici olarak dursa da takvimlerin yeri apayrıdır. Pek çok çeşidi vardır ve en çok tercih edilenlerden biri Hasır Takvimler olmaktadır. Bütün bir yılı tek sayfada gözler önüne seren bu ürünler, on iki ay halinde bulunur ve hafta sonlarını farklı renklerde göstermek koşuluyla her günü tek tek belirtirler. Evlerde, ofislerde ve diğer bütün yaşam alanlarında kullanılır, bulundukları yerlerde en güzel köşeye asılırlar. Mekân sahipleri hem kendilerinin hem de misafirlerinin en rahat görebileceği konumları onlara ayırırlar.

En Şık Reklam Yüzü Hasır Takvimler

Promosyon Hasır Takvim çeşitleri basit birer promosyon ürünü olarak görülebilir. Fakat kullanım alanları çok fazladır. Zaten insanların promosyon ürünlerinden beklentileri de bu yöndedir. Sadece alan kaplayan, boşa yer işgal eden ürünler yerine aynı zamanda bir ihtiyacı karşılayacak ürünler her zaman değer görmektedir. İşte bu takvimler insanların planlamalarını, hesaplamalarını sağlıklı biçimde yapabilmelerine imkan verdikleri için rağbet görmektedir. Herhangi bir hatırlatmayı not edebilmekteler. Randevu günlerini, ödeme günlerini kolayca kaydedebilmekteler. Bütün bunlar neticesinde de odalarının baş köşelerinde bu ürünlere yer vermeyi sürütüyorlar.

Marka Prestijini Yansıtan Hasır Takvimler

Bu ürünlerin en üst kısmı reklam ve mesaj içeriklidir. Görsel ağırlıklıdır. Kurumlar, işletmeler diledikleri gibi kendi kimliklerini yansıtacak görsellerle burayı süsleyebilirler. Yüksek kaliteli baskı yaptığımız bu ürünler bulundukları ortamda dikkatleri üzerlerinde toplayacak, markaların insanların bilinçaltına yerleşmesine ön ayak olacaktır. Hasırın kalitesi ve görsel şıklığı diğer pek çok ürüne nazaran kat kat yüksek olduğu için bu ürünleri kullanan markaların prestiji kullanıcılarca çok daha yüksek olmaktadır.