Kategori: Termoslar

Kurumsal Tanıtım için Promosyon Termos

Ofis ve işyerlerinde her gün onlarca farklı malzeme ve ürün kullanılmaktadır. Çalışanlar günlük işlerini yürütürken işlerini iyi şekilde yapabilmek için bazı malzemelere ihtiyaç duyar. Bazı malzemeler de günlük işlerin iyi şekilde yürütülebilmesi için etki eden malzemeler olarak öne çıkar. Termoslar, çalışma ortamını daha çalışılabilir kılmak ve insanı kendine getirmek için kullanılan eşyalar arasındadır. İş yerinde ya da araba kullanırken içilebilecek bir çay ya da kahve, çalışma performansını arttırıcı etki gösterebilecektir. Dayanıklı bir ürün olması sebebiyle kurumsal tanıtımınız için promosyon termos kimsenin yanından ayırmayacağı bir üründür.

Promosyon Termos Tipleri

Termoslar günümüzde oldukça farklı seçenekler ile karşımızı çıkıyor. Bardak şeklindeki ürünler diğer ürünlere göre daha küçük ve kullanışlı olarak görülmektedir. Bardak modelleri genellikle bir bardak kadar içecek sığdırabilecek ölçektedir. Büyük olan modeller yarım litreye kadar içecek taşıyabilmekte ve ürünleri sıcak veya soğuk olarak saklayabilmektedir. Bazı ürünlerde taşımayı kolaylaştırıcı kulp bulunur. Termos Seti şeklindeki ürünler ile birlikte bardaklar da sunulmaktadır.

Kurumsal Tanıtım İçin Logolu Termos Baskıları

Çok geniş bir ürün seçeneğine sahip olan promosyon ürünleri içerisinde bu tarz ürünler de yer almaktadır. Ürünlerin yüzey tipine göre UV ve tampon ile renkli baskı ya da lazer baskı ile ürünlerin üzerine firmanızın logo ve sloganlarını bastırabilirsiniz. Bu şekilde ofis ortamında ya da dışarıda çay ve kahve içmeyi seven kişiler için güzel bir promosyon ürünü hazırlamış olursunuz.