Kategori: Ajanda

Logo Baskılı Ajandalarla Kurumsal Kimliğinizi Vurgulayın

Ajanda unutulmaması gereken notların yazımı için en önemli ürünlerden biridir. Takvimli ve özel tasarıma sahip, ilgiyi üstüne çekebilecek, sizin günlük yapmanız gerekenleri düzene sokabilecek bir defter arıyorsanız, size tam olarak aradığınız şeyi sunuyoruz. Hayatını düzene sokmak, geçmişte yaptıklarınızı hatırlamak gibi önemli avantajlara sahip ajandalar iş hayatında önemli yer tutuyor. Kullanışlı ve kaliteli ürünlere sahip olarak en etkili biçimde kullanabilirsiniz. Kolay hatırlamak ve sayfa kalabalığından kurtulmak istiyorsanız rahat not alabileceğiniz modelleri tercih ederek faydalarından yararlanabilirsiniz. Modern tasarımlar sayesinde güncelliğini yitirmeyen özel tasarım ajandalarımız sizleri bekliyor.

En Kullanışlı Promosyon Ajanda Modelleri

Müşterilerinizin ve çalışanlarınızın yanında rahatla taşıyabileceği bir promosyon ajanda arıyorsanız en doğru ebatlara sahip ürünlerimizden birini seçebilirsiniz. İdeal boyutlardaki ajandalarımız sayesinde istediklerinizi rahatça yazabileceksiniz. Birbirinden farklı renk ve model arasından kurumsal kimliğinize uygun olan model ve rengi kolaylıkla bulabilirsiniz. Günlük hatırlatmaları, akşam yemekleri, iş ve okul programları, seyahatlar ve daha birçok konu hakkında not alabileceğiniz ajandaların isteğinize uygun birçok farklı boyutuna sahip olabilirsiniz. Ajandalar geniş baskı alanına sahip olduğu için özellikle ajandaya UV baskı ile özel baskı tasarımları yapılabilir, veya termo deri ajandalarda sıcak baskı ile firma bilgilerinizi derinliği olan bir baskıyla süsleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz hesap makineli ,tarihli ve tarihsiz tasarım modellerimiz bulunmaktadır.

Ekonomik Ajanda Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Ekonomik ve kaliteli ürünler sizlerin tercihini bekliyor. İstediğiniz zaman çıkarıp not alabileceğiniz haftalık veya günlük ajandalar özel sayfa tasarımları sayesinde beğeninizi kazanacak. Tüm aktivitelerinizi işaretleyebilir gelecek planlarınızı yazabilirsiniz. Özel kısaltmaları kullanabilirsiniz. Rahatlıkla not alabileceğiniz ekonomik ajandalardan yana seçim yapabilirsiniz.