Kategori: Kalem Setleri

Promosyon Kalem Seti Üzerine Logo Baskısı

Farklı renk ve modelde üretilen promosyon kalem setleri, şık kutuları ile sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor. Masaüstlerinde de kullanılan bu aksesuarlar, hem uzun yıllar kullanılabilir hem de hatıra olarak saklanabilir. Dolma kalem, tükenmez kalem roller kalem ya da ikisi birden kullanılarak hazırlanan bu setlerin birçok farklı rengi de mevcut. İsteğe göre belirlenebilen renkler arasından en çok siyah, kırmızı, beyaz ve lacivert tercih edilirken, bu setler lazer baskı ile isme özel baskıyla takdim edilebilir.

Logo Baskılı Kalem Setleri Seçimleri

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartmak için çalışanlarınıza hediye edebileceğiniz gibi değerli müşteri ve iş ortaklarınızın hoşuna gidecek bir jest yapmak için kullanabileceğiniz promosyon kalem setleri arasından seçim yapmak bazı durumlarda zor olabilir. Hem akılda kalmak hem de kullanışlı bir hediye sunmak oldukça önemlidir. Kaliteli ve güzel bir kalem setini yıllar boyunca zevkle kullanmaları sağlamak bu yüzden önemlidir. Lazer baskılı kalem seti ile yıllar boyu kalıcı reklamınız olsun. Müşterinize, dostunuza veya çalışma arkadaşlarınıza imza kalemi  olarak hediye edebileceğiniz ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin beğenisine sitemizde sunulmuştur.

Kalem Setleri Fiyatları

Tekli ya da ikili olarak oluşturulan setlerin fiyatları, kalemlerin ve içerisine konulan kutuların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Setin kutusunun ahşap ya da metal olması, kabartmalı ya da isme özel olması gibi faktörler fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Set içerisindeki kalemlerin kalitesi, uygulanan baskı çözümü de fiyatı belirleyen etkenlerdendir. Toptan baskılı kalem set yaptırmak istediğinizde bayeks promosyon size en iyi kalem setini en uygun fiyata kısa sürede tedarik ederek ihtiyacınızı karşılamaktadır.