Kategori: Nostaljik Radyolar

Nostaljik Radyolar İle Maziyi Ofislerinizde Yaşatmaya Devam Edin

Nostaljik radyolar uzun yıllardan beri gözümüzün önünde yer almamasına rağmen bir dönem neredeyse herkesin yanından ayrılamadığı ürünlerin başında yer almakta idi. Geçmişte oldukça büyük bir ilgi gören bu ürünler günümüzde unutulmaya yüz tutmuştur. Televizyon gibi daha ileri teknoloji ürünlerin çıkması ile kullanım bakımından ilgi görmese dahi sahip oldukları şık tasarımı ve nostaljik görünümü sayesinde bu ürünleri artık ofislerde, evlerin bir köşesinde görmek yeniden mümkün  hale gelmiştir. Siz de kataloglarda bulunan genellikle ahşap tasarımlara sahip olan birbirinden şık ürünlerimizi deneyerek daha şık bir ofis masasına sahip olabilir, şıklık ile birlikte nostalji öğelerini barındırabilirsiniz.

Ahşap Şıklığını Nostaljik Radyolar İle Ofisinize Taşıyın

Nostaljik radyolar genellikle dış malzeme olarak ahşaptan üretilen ürünlerdir. Süs amacıyla üretilmiş olmasına rağmen modern elektronik aksamları ile dış kaplaması ahşaptan yapılarak ürüne hem eski bir hava katmakta hem de ürünün daha şık olmasını sağlamaktadır. Ahşap maddesi güzel bir işçilik ile birleştiği zaman oldukça şık bir tasarıma sahip olmaktadır. Siz de bu ürünler ile ofislerinize hem geçmişten bir dokunuş hem de ahşap sayesinde göz alıcı bir görünüm katabilirsiniz.

Nostaljik Radyolar İle Anlamlı Hediyeler

Özellikle geçmişine bağlı ve geçmişte kullandığı ürünleri seven çalışma arkadaşlarınıza nostaljik radyolar hediye ederek onlar için hem anlamlı hem de oldukça şık bir hediye almış olun. Kurumsal promosyon yapılabilmesi için ürünlerin üzerine ahşap lazeri ile markalama yapılabilmektedir.