Kategori: Vip Set Ajandalar

En Şık Vip Set Ajandalar

Vip set ajandalar en şık tasarımlarıyla sizlerin seçimini bekliyor. Kurumsal promosyon ürünleri içinde promosyon ajanda her zaman en popüler olan seçimdir. Oldukça modern görüntüsü sayesinde hediye ettiğiniz herkesin dikkatini çekecek ve bu sayede oldukça başarılı bir promosyona imza atacaksınız. Roller kalemli, ahşap kutulu veya ahşap kapaklı seçenekleriyle sunulan vip ajandaların şıklığı adeta göz kamaştırıyor. Birçok renk seçeneği ile kurumsal renklerinize uyacak ürünü alabilir ve uygun baskı çeşitleriyle tanıtımınızı yaptırabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Vip Set Ajandalar

Set olarak sunulan ajandalar sunumuyla büyülüyor. Ajandaların eski önemine kavuştuğu günümüzde tereddüt etmeden vip ürünlerden yana seçimler yapabilirsiniz. Unutulmaması gereken notların yazıldığı takvimli ve takvimsiz ajandaların içeriği kadar dışı da oldukça önemli. En tarz tasarımlar sizlere telefon, tablet ve bilgisayarları unutturacak. Geçmiş günleri hatırlatan gelecek günleri planlayan bu ürünler unutmayı unutturuyor. Amaçları, hedefleri, bütçeyi, seyahatleri, görüşmeleri ve daha birçok şeyi planlamak kullanışlı, kaliteli ve etkili ajandalar sayesinde çok kolay olacak.

Vip Set Ajandalar Sizlerin Beğenisini Bekliyor

Vip set ajandalar şık bir hediye sunumu yapmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi. Siyah, kahve, gri ve daha birçok renk tonlarının sunulduğu ürünlere sıcak baskı, lazer baskı ve UV baskı ile şirketinizin logosu işleniyor. Sizler de zaman kaybetmeden hem fırsatlardan yararlanabilir hem de ürünlere göz atarak zevkinize ya da firmanıza uygun seçimler yapabilirsiniz. En beğenilen vip ajanda çeşitlerimiz hediyelik kutularıyla beraber sizlerin beğenisini bekliyor.