Kategori: Plakalar

Lazer Baskılı Plakalar ile Her Yüzeyde Logo Baskınız Olsun

Çok sayıda firma promosyon ürünleri yaparken, bu ürünlerin üzerinde kendi firmalarının logolarının olmasını ister. Ancak bazı ürünler vardır ki bu ürünlerin üzerinde baskı yüzeyi uygun olmadığı için bu ürünlere baskı yapılamaz. İşte tam bu noktada imdadımıza yetişen metal plakalar, üzerine lazer baskı ile istediğimiz baskıyı yapmamızı sağlar. Bu plakalar sayesinde kalem kutuları, deri çantalar ve ajandalar gibi ürünlerin üzerine plaka basılabilmekte ve dilediğimiz şekilde reklam yapılabilmektedir. Firmamızın bu hizmeti sayesinde logonuzu istediğiniz ürünün üzerine yapıştırabilirsiniz.

Promosyon Ürünlerinde Lazer Baskı Plakası

Plakalar sayesinde eşsiz bir görünüm yakalamak mümkündür. Dikdörtgen ya da oval gibi farklı şekillere sahip plakalar üzerine yapılan lazer baskı sayesinde, dilediğiniz ürünün üzerine yapıştırabileceğiniz plakalarla ürün üzerinde yeni bir baskı alanı oluşturmak mümkündür. Deri promosyon ürünleri üzerine tek tek isim yazmak istediğiniz durumlarda en çok tercih edilen yöntem metal plaka üzerine baskı yapmaktır. Dilerseniz firma logonuzu bastırabilir, dilerseniz tek tek isim yazma hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Promosyon Amaçlı Plaka Baskıları

Parlak metal ürünler, promosyon ürünleri içerisinde kullanılmaktadır. Özellikle kişilere ve firmalara özel baskılar yapılması istendiği durumlarda bu ürünlerimiz öne çıkmaktadır. Parlak metal ürünün üzerine yapılan baskı sayesinde oldukça güzel sonuçlar alınabilmektedir. Masa setleri, kalem kutuları ve bloknotlar üzerine baskı alanı oluşturmak için kullanılabilir.