Kategori: Defterler

Hem Kaliteli Hem Şık Promosyon Defter Modelleri Sizi Bekliyor

İstediğiniz zaman yanınızda taşıyabileceğiniz kaliteli malzeme ile üretilen ve baskıya uygun olarak tasarlanan defter çeşitlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Hiçbir zaman kağıt ve kalemin yerini bilgisayarlar, telefonlar dolduramamış, ne kullanım kolaylığı açısından ne de hatırda kalma noktasında kağıt ve kalemin fonksiyonunu yerine getirememiştir. Bu yüzden defterler önemli bilgileri yazmak için büyük önem taşımaktadır. İş hayatında, okul hayatında, günlük hayatta yazmak oldukça gereklidir. Kurumsal tanıtım ve promosyon için defterler üzerine akılda kalıcı reklam çalışmaları yapmak mümkündür.

Promosyon İçin Özel Tasarım Defterler

Defterler sayesinde birçok konuyu yazıya döker ve unutmazsınız. Her çeşit defter sayesinde amacınıza uygun olana kolayca ulaşabilirsiniz. Takvimli, takvimsiz, çantalı, kılıflı birçok ürünümüzü çok uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Çizgili ve çizgisiz defter modelleri arasında seçim yapabilir, sıcak baskı ve uv baskıya uygun modeller arasından kurumsal logo renklerinize uygun tercihinizi belirleyebilirsiniz. Spiralli defter ve dikişli defter modellerimizi ve farklı ebatlardaki promosyon baskıya uygun defter modellerimizi inceleyebilirsiniz. Deri kapaklı, yumuşak kapaklı,geri dönüşümlü,sıvama kapak defter gibi ürünlere ulaşmanız mümkün.

Kurumsal Tanıtım için Logo Baskılı Defter Çeşitleri

Birbirinden farklı renk seçenekleriyle sizlere sunulan defter çeşitlerine firma bilgileri ve logonuzun baskısını yaparak teslim ediyoruz. Seçtiğiniz ürüne uygun baskı yöntemleri için satış personelimiz size doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Dilerseniz promosyon ürünü olarak dağıtabileceğiniz gibi kurumunuzda çalışanlar için de gerekli bir ofis gereci olarak dağıtılabilir. Özel baskılı ürünler kalitesiyle oldukça dikkat çekmekte. İstenilen boyutta ürüne kısa sürede baskısıyla beraber teslim alabilirsiniz. En önemli ihtiyaçlardan olan defterler; dayanıklı kapakları sayesinde deforme olmadan her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Değişik aktiviteleri, önemli bilgileri, seyahatleri, randevuları ve daha birçok konuyu not edebilirsiniz. Programlarınız için zaman kaybetmeden ürün seçimizi gerçekleştirebilir ve böylece kaliteli, ekonomik ve şık deftere ulaşabilirsiniz.