Kategori: Defterler

Hayatın Her Alanında Tercih Edebileceğiniz Promosyon Defterler!

Her biri kaliteli malzemelerden üretilen promosyon defterler baskı için uyumlu tasarımları ve dilediğinizde yanınıza alabileceğiniz kullanım kolaylığıyla karşınıza çıkmaktadır. Günümüz teknolojilerinden telefon yahut bilgisayarlar gerek kullanım rahatlığı gerekse de akılda kalabilme noktasında ne yazık ki kalem kâğıt fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getirememektedir. O halde ister işte, okulda veya günlük hayat içerisinde isterseniz de kurumsal tanıtıma yönelik akıllarda kalan reklam çalışmalarında bu ürünleri tercih edebileceğinizi unutmayın.

Özel Tasarımlarıyla Göz Kamaştıran Baskılı Defterler!

Promosyon defterler istediğiniz forma uygun olarak ihtiyaç ve beklentilerinize hitap edecek çeşitliliği ile elinizin altında olmaktadır. Dilerseniz takvimli yahut takvimsiz dilerseniz çantalı defteri dilerseniz de kılıflı defterler çizgili, çizgisiz, UV baskılı, sıcak baskılı ve lazer baskılı olarak sıralayabileceğimiz modellerini seçimlerinize sunmaktadır. Ebat olarak da tercih imkânını beraberinde getiren ürün çeşitliliğinde termo deri, geri dönüşümlü kapak, sıvama kapak vb. şeklindeki kapak seçeneklerine ulaşmanız da mümkün olacaktır. Tercih edilen ürün kapağının uygun olması durumunda deftere hediye edilecek kişinin ismi de yazılarak defterler özelleştirilebilmektedir.

Baskılı Defterler ile Kurumsal Tanıtımda Tercih Belli!

Kurumsal tanıtımınızı hem tasarımı ile göz kamaştıran hem insanların her an yanlarında bulundurabileceği hem de kullanışlılığı ile ellerinden düşürmeyecekleri bir ürün ile yapmak istemez misiniz? Tabi ki istersiniz. O halde promosyon defterler aradığınız reklam ürünlerinden biri olabilir. Zira gerek formu, rengi, işlevi gerekse de firma bilgilerinizden logonuza dek her tür bilginin üzerine baskı olarak işlenebilmesi bu ürünlere biçilmiş kaftan niteliği kazandıracaktır. Bu ölçüde tercih edeceğiniz ürüne yönelik baskı yönteminde satış personellerimizden yardım alabileceksiniz. Kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken bu defterler, kapaklarının dayanıklı olması sayesinde kolay, kolay deforme olmayacaktır. Böylelikle aktivitelerinizi, seyahatlerinizi, önemli bilgilerinizi yahut randevu vb. konuları rahatlıkla not alabileceksiniz.