Kategori: Şapkalar

Herkese Uygun Promosyon Ürünü: Şapkalar

Hangi sektörde hangi alanda hizmet veriliyor olursa olunsun, hangi etkinlik ya da iletişim kanalı ile promosyon ürünleri dağıtılıyor olursa olsun şapka promosyon ürünü olarak en ideal hediyelik ürün olmaktadır. Kurumsal üniformanın tamamlayıcısı özellikle fast food restoranlarında logo baskılı şapka olmaktadır. Bunun dışında yaz aylarında sıcaktan koruyan etkisiyle pratik bir kullanım sağlayan şapkalar şık tasarıma sahip olduğunda her alanda kullanılabilir.

Her Yerde Adınızı Duyurmanızı Sağlayacak Şık Şapkalar

Promosyon ürünü olarak kendisine şapkalar sunulmuş olan kişilerin bu ürünleri farklı alanlarda kullanması ile birlikte reklam ve pazarlama hedeflerinin amaçlandığı yere ulaşması da sağlanabilmektedir. Bu tür yaygın bir kullanıma zemin hazırlayacak şapkaları ortaya çıkarmak adına firmanızın ismi ya da unvanı bulunan sade tasarıma sahip kaliteli şapkaları tercih edebilirsiniz.

Hediyelik Eşya Ürünü Olarak Çeşitli Tasarımda Şapkalar

Kalabalık açık hava etkinliklerinin vazgeçilmez hediyelik ürünlerinin başında gelen şapkalarda farklı tasarımlara sahip ürünleri stantları ya da firmayı ziyaret eden kişilere sunmak mümkün olabilir. Biyeli, siperli ve sipersiz modelleri ile farklı kullanım tiplerine uygun şekilde ürettiğimiz şapkalarda her renk talebine karşılık verebiliyoruz.