Kategori: Mataralar

Mataralar En Prestijli Promosyonlardan Biridir

Mataralar, daha önceleri sadece spor yaparken ve yürüyüş esnasında kullanılmaktaydı. Son dönemde popülerlik kazanmış, evde, okulda,ofiste, gezmede, tatilde, araçta, yolculukta ve daha pek çok yerde insanların vazgeçilmezi olmuştur. Her ne kadar ağırlıklı olarak su için kullanılsa da çay, kahve, meyve suyu ve diğer içecek türlerinin tüketilmesi için de kullanılır. İnsanlar ellerinin altında hazır bulundururlar ve keyifle sıvılarını tüketirler. Bu kadar çok kullanımı, onu bir promosyon ve reklam ürününe dönüştürmüş, markasının prestijini düşünen işletmeler, kurumlar için harika bir tanıtım aracı haline getirmiştir. En temel özellikleri farklı olması, dayanıklı olması, kaliteli olması ve her türlü baskıya elverişli bulunmasıdır.

Mataralar Kullanışlı ve Etkilidir

Ürünlerimiz emzikli, termoslu, bardak olarak çok değişik alternatifler sunuyor. Her an için sağlıklı ve kaliteli bir kullanış sağlıyor. Çelik mataralar farklı ölçek seçenekleri ile lazer baskıya uygun olup aynı şekilde polikarbon ve plastik mataralar da ürün modeline göre ofset baskıya ve tampon baskıya uygundur. Bu sayede kurumunuzun, firmanızın, işletmenizin adını, sloganını ya da istediğiniz her türlü yazıyı hedef kitlenize rahatlıkla tanıtabilir marka bilinirliğinizi taze tutabilirsiniz. Her türlü logo, amblem, slogan baskısı yapılmaya müsait olan ürünlerimiz markanızın değerini ve prestijini muhafaza edecek kalitededir. Hediye edeceğiniz kişilerin günlük ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün olduğu için herkesin hoşuna gidecek, vermek istediğiniz mesajın doğrudan iletilmesini sağlayacaktır. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ürünü olduğu için yıllar boyu reklam yüzünüz olmaya devam edecektir. İthal mataralar devletin zorunlu sağlık testine tabi tutulduğundan “gıda kullanımına uygundur.” Aynı şekilde yurtiçi üretim plastik ve polikarbon mataralar da gerekli sağlık sertifikalarına sahiptir.

Mataralar Reklam Değeri Yüksek Ürünlerdir

Promosyon tercihi markanızın yıllar boyu devam edecek reklam yüzü olacaktır. Promosyon mataralar kaliteli ve elit yapılarıyla en doğru promosyon ürünlerinden birisidir. Her zaman göz önünde bulunurlar. Bu da markanızın, ismininiz her zaman göz önünde olması anlamına gelir. Bunun sonucunda markanız insanların bilinçaltına yerleşerek süreklilik kazanır. Aynı zamanda işlerine yarayan bir ürün olduğu için duygusal bağ oluşturur. Matarayı kullanan hedef kitlenin çoğunlukla gençlerden oluşması ürün üzerindeki markanın dolaşım hızını ve  bilinirliğini artıracaktır.