Kategori: Hesap Makineleri

Promosyon Hesap Makineleri

Günümüzde promosyon ürünleri oldukça geniş bir ürün seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık yüzlerce farklı ürün promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır. Baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte ürünlerin üzerine yapılabilecek baskıların seçenekleri de artmaktadır. Özellikle ofis ve benzeri ortamlarda tanıtım yapmak isteyen kişiler için kullanılabilecek ürünlerin arasında hesap makineleri yer alır. Masa üzerinde kullanarak ya da çanta içerisinde taşınarak kullanılabilecek ürünler sayesinde firma tanıtımları rahatlıkla yapılabilir.

Ofis Hesap Makinesi ve Bloknot içi Hesap Makinesi Modelleri

Promosyon hesap makineleri çok farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Ürün seçenekleri görüntü ve özellik bakımından farklılaşmaktadır. Görüntü olarak beyaz, siyah ve gri gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle on iki hanelik ekrana sahip hesap makineleri bulunur. Bunların yanı sıra üzerine yapılabilecek renkli baskılara göre de farklı seçenekler bulunur. Serigrafi ve UV baskıya uygun olan ürünler en çok tercih edilen model olarak görülmektedir. Ajanda, blocknot, sektreterlik ve deri çanta gibi ürünlerin içine yerleştirilen ince hesap makinesi modellerimiz bulunmaktadır.

Set Halinde Hesap Makinesi

Promosyon ürün modelleri içerisinde tek başına kullanılan ürünlere ek olarak set halinde bulunan ürünler de bulunmaktadır. Hediye set ürünleri ajanda, kalem, bloknot ve kartlık gibi ürünlerden oluşur. Bu ürünler görüntü olarak daha dikkat çekici olarak görülmektedir. Set halinde olması ve içerisinde fonksiyonel ürünlerin bulunması setleri daha kullanışlı hale getirir. Vip set ürün olarak bilinen bu ürünler,yeni yıl hediyesi, kutlama, terfi, tebrik hediyesi yanında öğretmenler günü gibi özel günlerin de aranan promosyon ürünleridir. Set haline getirilmiş olan ürünler firma tanıtımı yaparken oldukça işlevsel özelliklere sahip olması ile dikkat çekmektedir.