Kategori: Fenerler

Kullanışlı Fener Modelleri ile Hediyelik Ürünlerde Öne Çıkın!

Hediyelik ve promosyon niteliğindeki ürünlerin satışını uzun zamandır yapan bir firma olarak sahip olduğumuz tecrübe sonucunda en etkili ürünlerin farklı ve belirli bir ihtiyacı gideren ürünler olduğunu bilerek sizlere hizmet veriyoruz. Bu noktada firmamızdan talep edebileceğiniz promosyon fener çeşitlerini farklı tasarım ve özelliklere sahip olacak şekilde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Taşıması Kolay Şık Fener Üzerine Baskı

Dış tasarımları ile farklı renkleri üzerinde taşıyan, metalik görünümleri ile oldukça estetik bir görünüme sahip olan promosyon fenerler taşıma kolaylığı açısından da oldukça pratik ürünler oluyor. Müşterilerinize, iş ortaklarınıza ya da firmanızı ziyaret eden kişilere sunabileceğiniz ürünlerin çantada cepte taşınabiliyor olması bu ürünlerin her alanda kullanılmasına olanak sağlıyor. Metal fenerlerin üzerine lazer baskı ile marka yerleştirmesi yapılırken, dış yüzeyi plastik olan fenerlerin üzerine renkli baskı olarak UV baskı yapılır.

Kalem ve Anahtarlık Fener Modelleri

Karanlıkta yolunu bulmak isteyen kişiler için olmazsa olmaz ürünlerden biri olan fenerleri her zaman el altında tutmak önemlidir. Hediye ve promosyon ürünlerinde feneri tercih eden kişiler için de söz konusu fenerlerin bu ihtiyacı karşılaması gerekir. Bu noktada kalem şekline sahip olan ya da anahtarlık olarak kullanılabilecek fenerlerle firmanızı tanıtabilirsiniz. Penlight, ışıklı kalem veya doktor feneri olarak ifade edilen fenerler daha çok sağlık sektöründe tercih edilmektedir. Penlight doktorlara hediye edilerek sektör içerisinde kullanılan ürünlerin tanıtımı yapılabilmektedir.