Kategori: USB Flash Bellek

Promosyon İçin Usb Flash Bellek

Gelişen teknolojiler, hayatımıza her geçen gün farklı farklı ürünlerin girmesine sebep olmaktadır. Daha önce kullanılmayan pek çok eşya günümüzün önemli ve elimizden hiç düşmeyen eşyaları olarak görülmeye başlamıştır. Bu eşyalardan birisi usb flash bellek olarak bilinen hafıza kartlarıdır. Harici bellek olarak bilinen bu kartlar ile bilgisayar ortamındaki bilgilerin yanınızda taşınması mümkündür. Çok ihtiyacı görülen ve yoğun şekilde kullanılan bellekler promosyon amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Üzerine lazer baskı yapılarak ya da uygun yüzeylerde UV ile dijital baskı veya tampon ve serigraf baskı ile renkli baskı yaparak firmaların tanıtımını yapmak mümkündür.

Promosyon Usb Harici Bellek Seçenekleri

Usb bellek ürünleri her geçen gün farklı görüntü ve özellik ile karşımıza çıkıyor. Standart ürünler plastik malzemeden kapaklı şekilde üretilmiştir. Ancak özel ve dayanıklı olan ürünleri talep edenler için metal çerçeveli ve sürgülü kapaklı ürünler de mevcuttur. Metal tasarımlı usb stick ürünleri oldukça şık bir görüntüye sahip olmaktadır. Özel bir ürün talep edenler için kalem şeklinde harici bellek ürünleri de bulunmaktadır. Hem kalem olarak kullanılabilecek hem de verilerinizi saklayacak özel bir ürün olarak görülmektedir. Ürün seçenekleri içerisinde hafıza boyutuna göre de seçenekler mevcuttur.

Kart Şeklinde Usb Bellek

Promosyon amaçlı olarak kullanılan harici bellek ürünleri içerisinde en çok tercih edileni kart şeklindeki ürünlerdir. UV baskıya uygun olan ve geniş bir tanıtım alanı sunan ürün oldukça ince bir yapıdadır. Bu özelliği ile üzerine istenilen şeylerin basılması mümkündür. İnce yapısı ile taşıması kolaydır. Oldukça kullanışlı ve şık bir ürün olarak görülür.