Kategori: Kristal Ürünler

Kristal Ürünler İle Daha Prestijli Bir Ofis Ortamına Sahip Olun

Promosyon ürünleri günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan ve insanlar tarafından birbirlerine hediye edilen ürünler arasında yerini almayı başarmıştır. Bu ürünler daha çok firmayı ya da yapılan işi tanıtacak niteliğe sahip olması özelliği ile karşımıza çıksa dahi kimi zaman yalnızca aksesuar niteliğini de taşıyabilmektedir. Her iki niteliği de içerisinde barındıran ürünlerden bir tanesi de kristal masaüstü ürünler olarak karşımıza çıkar. Sahip oldukları camsı, şık ve düzgün yapı sayesinde yapılan işin prestiji hakkında fazlasıyla bilgi vermektedir. Siz de tanıtımınızı üzerine yapacağımız özel cam lazer baskısı sayesinde  etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Hediyelik Kristal Masa Setini Seçin

Kristal ürünler kategorisi içerisinde bulunan promosyon ürünlerinden biri de kristal masa setleridir. Kalemlik, telefon standı, kartvizitlik gibi farklı fonksiyonlara sahip olabilmektedir. Kurum logosu patlatma lazer olarak kristal ürünün iç kısmına, kazıma lazer olarak dış kısmına basılmaktadır. Bu sayede oldukça şık bir yüzey üzerinden firmanın promosyonu akılda kalıcı ve göze çarpan bir şekilde yapılabilmiş olmaktadır.

Kristal Masa Saatinin Promosyon Ürünleri Arasındaki Yeri

Kristal ürünler kategorisinin bir önemli üyesi ise şüphesiz cam masa saati veya diğer adıyla kristal masa saatidir. Herkesin ev ve ofis hayatında ihtiyaç duyduğu saatler kristal çerçeve içinde ve oldukça şık, prestijli bir havaya sahip olmuştur. Cam lazer baskısı ile firma logonuz kristalin içine işlenerek 3 boyutlu baskı çalışması yapılabilir. Siz de bu ürünler ile çalışma ortamınızı daha şık, daha başarılı bir hale çevirebilir dilerseniz firma tanıtımı, kurum tanıtımı,ürün tanıtımında reklam malzemesi olarak kullanabilirsiniz.