Kategori: Metreler

Mühendislik ve Mimarlık Alanındaki Firmalara Özel Metreler

Pek çok sektörde en çok kullanılan araçlardan biri olsa da çelik metreler daha çok mühendislik, mimarlık, inşaat, fabrikalar ve sanayi alanlarında kullanılmaktadır. Bu sektörlere hizmet veren firmaların promosyon ürünlerinde müşterilerinin ilgisini çekebilecekleri bir ürün tercihi yapmasında metrelerin rolü oldukça önemli olmaktadır. Her zaman kullanılacak şerit metrelerle firmanızın ismini her yere duyurabilirsiniz.

Kurumsal Logo Baskılı Promosyon Metre

2001 yılından beri promosyon ve hediyelik eşya ürünleri alanında hizmet veren bir firma olarak bizlerden talep edeceğiniz metreler için sizlere firmanızın logo baskısı hizmetini de sunuyoruz. Böylece değerli müşterileriniz ve iş ortaklarınıza hediye edebileceğiniz şık tasarımlara sahip metreleri kurumsal tanıtım yapabileceğiniz bir ürün haline getiriyoruz.

Farklı Tasarımlarda Çeşitli Metreler

Kullanım alışkanlıklarına göre kullanım sıklıkları değişebilecek metreler için bizler farklı ürün seçeneklerini sizlere sunarak rahatlıkla seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Bu sebeple bileklere ya da anahtarlıklara takılabilecek metrelerin yanı sıra daha çok tezgah üstü ya da terzilik gibi işlerde kullanılabilecek mezura formuna sahip sade metreleri de temin ediyoruz.