Kategori: Gemici Takvimler

Evlerin ve Ofislerin Vazgeçilmezi Promosyon Gemici Takvimi

Gemici takvimleri bir yıl boyunca duvarlarda kendine yer bulan ve reklamınızı en iyi şekilde yapmaya aracılık eden ürünlerdir. Bu takvimin her sayfasında birbirini takip eden üç ayın sayfaları yer alır. Hangi ayda olunursa o ay, ortada yer alır. Bunun sayesinde kullanıcılar hem geçmiş ayı hem de gelecek ayı görebilirler. Hesaplamalarını, planlamalarını çok daha kolay yapabilir, zaman taksimlerini diledikleri gibi şekillendirebilirler. Her gün takvime baktıklarında da sizin şirketinizin, işletmenizin, kurumunuzun ismiyle, adıyla karşılaşırlar. Dikkatle bakmasalar dahi bilinç altlarına yerleşerek yıllar boyu markanız akıllarda kalır. Üstelik sadece ofis sakinlerinin değil ziyaretçilerin, misafirlerin de ilk dikkatini çeken ürünlerden birisi olur. Çünkü takvimler en görünür yere asılır. En rahat görülebilecek şekilde konumlandırılır. Kurumsal tanıtım ve pazarlamanın en büyük destekçisi haline gelirler.

Şık ve Estetik Gemici Takvimler

Gemici takvimler en iyi şekilde kişiselleştirmeye izin veren ürünlerdir. En üst sayfaya kurumunuzun ismini, resmin, logosunu veya istediğiniz herhangi bir yazıyı ve görseli uygulayabiliriz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak baskı tasarımı, hedef kitlenize reklamınızın en güzel şekilde ulaşmasını sağlar. Estetiği ile dikkatleri üzerine çeker. Hediye ettiğiniz kişilerin severek duvarlarında reklamınıza yer vermesine olanak tanır. İnsanlar promosyon ürünlerinin sadece görsel amaçlı olmasından öte bir ihtiyacı karşılamasına da öncelik verirler. Takvimler kullanışlı olacakları için her zaman evlerde, ofislerde kendilerine yer bulmakta, sevilerek kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Marka Prestijine Uygun Gemici Takvimler

Şirketinize, kurumunuza özel tasarlanan takvim çeşitlerini en yüksek kalitede en uygun ebatlarda tercihe sunuyoruz. Kurumsal kimliğinize uyarlanan ürünler, markanızın prestijinden taviz vermez. Aksine ciddiyetiyle marka değerinize artı katar. Hem yazı hem de görsel baskıyı bir arada sunma imkânından dolayı bütün beklentileri tek başına karşılar.