Kategori: Ruhsatlık

Araba Ruhsatları İçin Logo Baskılı Ruhsatlık

Günümüzde trafikte kullanılan araçların pek çok farklı resmi evrakı mevcuttur. Araçların trafik tescil belgeleri, sigorta ve muayene belgeleri ve benzeri pek çok belge araç içerisinde bulunmak zorundadır. Aracın kime ait olduğu ve muayenelerden geçmiş olduğunu göstermesi yönü ile önem arz eden bu belgelerin düzgün şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Bu amaçla üretilmiş olan ürünlerden en çok tercih edileni promosyon ruhsatlık olarak bilinen ürünlerdir. İçerisinde bulunan bölmelerin içerisine aracın ruhsatı, zorunlu trafik sigortası ve diğer evrakları konulabilir. Bu evrakların zarar görmeden bir arada kalmasını sağlaması yönüyle oldukça kullanışlı ürünler olarak tercih edilir.

Promosyon Ruhsatlık Seçenekleri

Ruhsatlık tasarımları, özellikleri ve renkleri bakımından farklı seçeneklere sahiptir. Ürün seçenekleri içerisinde en önemli nokta, ürünlerin üretiminde kullanılan malzeme çeşididir. Uygun fiyatlı ürünler termo deri adı verilen malzemeden deriye benzer şekilde üretilir. Diğer ürünler ise deri malzemelerin işlenmesi ve bölümlerin üzerine kaplanması ile elde edilir. Ürün seçenekleri içerisinde önemli noktalardan birisi ise renk seçenekleridir. Renk seçenekleri içerisinde siyah, taba, kahve, yeşil, beyaz ve bordo gibi renkler yer alır. Tasarım bakımından ise iç bölmeleri ve kart konulmak için tasarlanmış yerlerine göre farklılık arz edebilir. Ehliyet ve benzeri kartların konulması için tasarlanmış bölmeler ürünleri daha kullanışlı hale getirir.

Promosyon Ruhsatlık Ürünleri

Bu tarz ürünler promosyon amaçlı olarak kullanılabilen ürünler arasında yerini almıştır. Galericiler, otomobil bayileri ve sigorta şirketleri gibi işletmeler için promosyon amaçlı ürün tasarımları yapılabilir. Deri ya da termo deri dış kaplama üzerine işletmelerin logoları, isimleri ve iletişim bilgileri sıcak baskı ile kalıcı olarak deriyi ezecek şekilde basılabilmektedir. Diğer baskı seçenekleri ile ruhsatlık üzerine renkli baskı yapılabilmektedir.