Kategori: Polikarbon Ürünler

Kaliteli ve Estetik Polikarbon Ürünler

Promosyon ürünlerinin tercihi, istenen amaca ulaşabilmek için çok önemlidir. Çünkü promosyon ürünleri şirketlerin, işletmelerin, kurumların marka yüzüdür. İnsanların ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak yapılan tercihler her zaman daha kaliteli geri dönüş sağlar. İstenen hedefe daha kolay varmaya aracı olur. Bu noktada polikarbon ürünler son yılların en gözde reklam araçlarıdır. Çünkü insanların günlük hayatta her an kullandıkları birçok ürün bu maddeden imal edilmekte, insanlar da beğenerek kullanmaktadır. Ultraviyole filtrasyonu sayesinde hayatın her alanında öne çıkan bu madde, güneş gözlüğü camlarında, CD’lerde, far camlarında, yalıtım malzemelerinde tercih edilirken aynı zamanda ev eşyalarında da yaygınlaşmıştır.

Polikarbon Ürünler Her Ortamda Kullanılabilir

Promosyon malzemelerinde polikarbon ürünler, özellikle suluk, biberon, matara olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen geri dönüşümlü olan bu madde, son derece hafiftir. Bu yüzden uygulandığı ürünlerin de hafif olmasını sağlar. İnsanların her şartta kolay taşıyabilmelerine imkân verir. Aynı zamanda şık ve zarif bir görüntü sunar. Dolayısıyla genç yaşlı her kesimden insan için en ideal ürünlerden birisi haline gelir. Promosyon matara genelde bu malzemeden üretilmiştir. Promosyon bardak için seramik ve porselene alternatif olarak polikarbon bardakların üzerine logo baskı yapılarak reklam ürünü haline getirilebilir. Özellikle son zamanlarda popüler hale gelen detoks matara ile aktif yaşam tarzı olan müşteri kitlenize tanıtım yapabilirsiniz. Spor salonları gibi aktif yaşam tarzını destekleyen şirketler en çok shaker ve detoks matara ile promosyonel tanıtımlarını yapmaktadır.

Polikarbon Ürünler Kırılmaz ve Koku Yapmaz

Farklı renklerde ve tasarımlarda tercihinize sunulan ürünlerin her biri, kırılmaz, koku yapmazdır. Dolayısıyla sıvı tüketimlerinde sağlıklı ve kolay kullanım sağlar. Her şart altında güvenle taşınabilir. İçerisine konan sıvıların sızması, etrafa dağılması imkansızdır. Dolayısıyla ofis ortamlarında olduğu gibi seyahatte, sporda, okulda, yolculukta da çok rahat biçimde kullanılabilir. Sıcağa ve soğuğa dayanıklı olmaları her mevsim güvenle kullanmaya imkân verir. Özel tasarımları sayesinde görsel bir şölen sunarken en şık baskıların uygulanmasıyla daha estetik hale gelir. Yıllar boyu ilk günkü kalitesinde kullanılmaya devam ederek her ortamda markanızın, kurumunuzun reklam yüzü olmayı sürdürür.