Kategori: Anahtarlıklar

Kurumsal Tanıtımınıza Yardımcı Olan Baskılı Anahtarlık Çeşitleri!

Evde, işte, arabada ve dahası birçok alanda güvenlik aracı olarak kullanılan anahtarların daha rahat bir şekilde taşınabilmesi için tercih edilen anahtarlıklar sizce de iyi bir reklam aracı değil midir? Zira kişilerin sürekli yanlarında bulundurdukları bu ürünler değişik model ve renkleri ile tercihinize sunulmaktadır. Bu ölçüde karşınıza çıkarılan promosyon anahtarlıklar arasından sizin seçiminiz hangisi olacak?

Logo Baskılı Anahtarlık Modelleri

Promosyon anahtarlıklar ile vermek istediğiniz mesajı ister yazıyla isterseniz de logoyla en doğru ve en kolay şekilde ön plana çıkarabilirsiniz. Bu noktada lazer baskısı olan metal anahtarlıklardan tampon baskısı olan plastik anahtarlıklara ve sıcak baskılı suni deriden olma anahtarlıklara dek birçok ürün çeşidi ile karşılaşabilirsiniz. Bu ürünler arasından tercih edeceğiniz modeller üzerine logonuzun, markanızın veya firma bilgilerinizin baskısını yaptırabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Anahtarlık Seçenekleri!

Müşterilerinize hediye edebileceğiniz promosyon anahtarlıklar geri çevrilemeyecek kadar önemli ve kullanışlı olan ideal ürün seçeneklerinden biridir. Markanızı, logonuzu standart bir anahtarlık üzerine bastırabileceğiniz gibi marka ve logonuza özel anahtarlık da yaptırabilirsiniz. Bu tercihiniz sayesinde markanız el üstünde tutulur ve elden ele dolaşır.