Kategori: Notluk

Ofislere Özel Notluk Hediyesi

Yeni ofis ziyaretlerinde firmanızın ve kurumunuzun adını duyurmanız için en etkili hediyelik ürünler ofis malzemelerinden oluşan ürünler olmaktadır. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan farklı tipteki notluk ürünleri ile ofislerde geniş kullanım alanlarına sahip olacak bir promosyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Hediyelik Eşya Olarak Notluk Çeşitleri

Promosyon notluk ürünlerimizde hediyelik eşya alanında sahip olduğumuz deneyim sayesinde öncelikle farklı farklı renklerde not alınmasını sağlayacak olan fosforlu notlukları sizlere sunuyoruz. Daha akılda kalıcı şekilde not almayı mümkün hale getirdiği için bu ürünlerin sıklıkla kullanılması tanıtım amaçlarının yerine gelmesini de sağlıyor. Bunun yanı sıra promosyon küp notluklar sayesinde de ofislerde önem sırasında göre sıralanmış notların firmanızı hatırlatacak şekilde görülmesi fırsatını da sizlere sunuyoruz.

İsimli Notluk Ürünleriyle Reklamınızı Yapın!

Firmalara özel logo baskılı notluk ile farklı yüzeylerine isim ve firma bilgilerini baskı yapabilmeye olanak sağlıyor. Bu sayede hediyenin değerinin ve anlamının artmasını sağlarken aynı zamanda reklam ve pazarlama amacına yönelik bir çalışma yapılmasını da sağlayabiliyor.