Kategori: Masa Setleri

Promosyon Masa Seti Kullanım Alanları Nedir?

Ofislerde kullanılan pek çok farklı malzeme ve tasarım bulunmaktadır. Ofis ürünlerinin bir kısmı fonksiyonları dolayısıyla kullanılmaktadır. Bir kısım ofis ürünleri ise görsellik sunması nedeni ile tercih edilmektedir. Görselliğin ve fonksiyonelliğin bir arada bulunduğu ürünler ise masa setleri gibi ürünler olarak görülmektedir. Masaların üzerini daha düzenli hale getirmek ve görsel olarak güzel masalar elde edebilmek için tasarlanmış olan setlerdir. Bu setlerin içerisinde saatler, kalemlikler ile kâğıt ve kart koymak için özel bölümler yer alır. Setlerin içerisinde bir arada bulunan bu bölümler ofis çalışanlarının işlerini daha iyi şekilde yapabilmesini sağlarken daha düzenli bir masaya sahip olmayı mümkün kılar.

Promosyon Amaçlı Masa Setleri

Masa setleri promosyon amaçlı olarak kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Firmaların logoları ve hediyenin takdim edileceği kişinin ismi bu setler üzerine basılabilmektedir. Farklı yüzeylerin üzerine farklı baskı teknikleri uygulanabilmektedir. Metal, cam ya da ahşap farketmeksizin  ürün üzerine uygun baskılar yapılabilmekte ve promosyon ürünleri elde edilebilmektedir. Üstelik baskı işlemleri setlerin farklı alanlarına yapılabilmektedir. Kendinize veya firmanıza özel setleri oluşturabilir ve kurumsal reklamınızı yapabilirsiniz.

Hediyelik Lüks Masa Setleri

Lüks ürün seçenekleri diğer ürünlere göre görsel olarak daha iyi tasarıma sahip olan ürünlerdir. Ahşap, cam veya metal gibi malzemelerden, diğer setlere göre daha güzel görüntüler sunması ve daha kullanışlı olması için üretilmiştir. Makam sahibi müşterilerinize hediye olarak onları cezbedebilecek kalitede olan ürünler tercih edilmelidir. Lüks masa setleri ve masa sümenleri ile standart masa setleri de promosyon ürünleri olarak herkes tarafından ilgiyle kullanılmaktadır.