Kategori: Kartvizitlikler

Promosyon Kartvizitlik Ürünlerinde Logo Baskısı

Kadınlar ve erkekler için cezbedici olarak üretilen kartvizitlikler, hem iş hem de özel yaşamda sıklıkla kullanılan aksesuarlardan biridir. Bu aksesuarlar kredi kartları, nüfus cüzdanı ve banka kartları gibi eşyaların düzenli bir şekilde muhafaza edilebilmesini sağlarlar. Kişiye özel olarak da baskısı yapılabilen kartlıklardan erkekler için olanları genellikle koyu renklerde ve geniş biçimde, kadınlar için olanları ise eğlenceli ve zarif biçimde tasarlanır.

Kartvizitlikler ve Kartvizitlik Modelleri

Kartlarınızın düzenini sağlarken size de profesyonel bir görünüm kazandıracak olan promosyon kartvizitlikler, farklı tasarımları ve modelleri ile de oldukça dikkat çekmektedirler. Metal kartvizitler, derili kartvizitler, suni deri kartvizitler olarak toptan ve baskılı şekilde teslim edilebilmektedir. Pratik bir kullanım olanağı sağlayan otomatik kartlıklar ile tarzınızı yansıtmak ve özelleştirmek için tercih edebileceğiniz isme özel gümüş kartlıklar da kartvizitlik modelleri arasında yer alır.Kapaklı ve pratik kullanıma sahip kartlıklarınızı çantanızda ya da cebinizde kolaylıkla taşıyabilir, eşyalarınızı yıpranmadan kullanabilirsiniz. Üzerinde isim, adres, telefon numarası, mail adresi gibi önemli bilgilerin yer aldığı şahıs ve firma kartlıklarınızı çekmece, dolap ya da masaüstünüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kartvizitlik modelleri, vip set ürünler içerisinde de kullanılarak lüks hediye malzemesi olarak da kullanılmaktadır.

Promosyon Kartvizitlik Fiyatları

Çelik, ahşap ve deri malzemelerden üretilen kartvizitliklerin üzerine kurumsal bilgileriniz ve logonuzun baskısı yapılabilir. Kartvizitliğin üretildiği materyal ve üzerine yapılacak baskı fiyatların temel belirleyici etkenlerindendir. Lazer baskıya uygun modellerde kişilerin ismine özel olarak baskı yapılabilmektedir.