Kategori: Duvar Saatleri

Geniş Baskı Alanı Olan Promosyon Duvar Saatleri

Saatler günün daha verimli kullanılması adına üretilen ve insan hayatında büyük öneme sahip ürünlerdir. Çeşitli içerikleri içerisinden en beğenilen ve yıllardır kendine kullanım alanı bulan duvar saatleri şüphesiz ki estetik açıdan da vazgeçilmezlerden birisi olarak karşımıza çıkar. Rengârenk, desenleri ya da düz, dijital ya da klasik birçok modeli olan saatler son zamanlarda daha da gelişerek insanlara daha fazla seçenek sunmaya devam etmektedir.

Promosyon Duvar Saati Alırken Belirleyici Unsurlar

Duvar için özel bir aksesuar olan saat alırken önemli olan unsur logonun geniş bir yüzeye basılabiliyor olmasıdır. Böylelikle her daim reklamınız görünür olur. Reklam yaptıran firma için önemli olan bir diğer  husus da duvar saatinin malzemesidir. Metal, plastik veya metalize duvar saati seçenekleri fiyatlandırma konusunda önem arz etmektedir. Saatin modeline göre baskılar özellikle plastik duvar saatlerde dış çerçeveye tampon baskı, serigraf baskı, UV baskı marifyetiyle basılabildiği gibi özellikle metal duvar saatlerde Kamu ya da özel kurum ya da kuruluş logoları saatin kadranına basılabilir. Kadran baskısı yapılacak modellerde tasarım dijital baskı ile hazırlanıp ürünlerin içine yerleştirildiğinden üretim süresi biraz daha uzun olmaktadır, ancak elde edilen sonuç kesinlikle buna değerdir.

Fiyatları Değişken Olan Duvar Saatleri İçerisinden Kalitelisine Erişim

Baskılı promosyon duvar saatleri içerisinde sade ya da desenli tercih yapılırken ürünlerin siparişinin ardından tasarım onayı tarafınızdan alınıp üretim süreci başlar. Promosyon duvar saati alırken kaliteli baskı ve kaliteli ürün almak çok önemlidir. Yıllar boyu reklam yapabileceğiniz duvar saati siparişi verirken kurumunuzu temsil edecek kalitede olan ürünlerden sipariş vermek gereklidir. Toptan yapılan promosyon alımları özellikle sabit maliyet olan baskıyı birim fiyatta aşağı çekmektedir. Duvar saatleri bozulmadıkça asla atılmadığı için kurumsal tanıtım için en uygun ürünler arasındadır.