Kategori: Takvimler

Promosyon Takvimler

Yılbaşı promosyon ürünlerinin en yaygın olanı hiç istisnasız takvimlerdir. Teknolojinin ilerlemesine rağmen hala takvimler büyük bir ilgiyle kullanılır ve kurumlar, firmalar ciddi sayıda promosyon takvimler dağıtır. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu ürünler, gerek masalarda gerekse duvarlarda en rahat görülebilecek noktalara asılır. Sürekli el altında olmasına büyük hassasiyet gösterilir. Bu yüzden de 365 gün göz önündedir. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, restoranlarda ve daha pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Firmamız birbirinden kaliteli ve estetik promosyon takvim çeşitlerini başarıyla özelleştiriyor. En kaliteli baskıyı yaparak hedef kitlenize gönül rahatlığıyla takdim edebileceğiniz ürünler ortaya çıkarıyor.

Promosyon Baskılı Gemici Takvimler

Firmamız portföyünde yer alan promosyon baskılı takvimler arasında gemici takvim modeli her yılın trendlerindendir. En üstte karton bölüm bulunur ve altında birbirini takip eden üç ay yer alır. İçinde bulunulan ay, orta kısımda bulunur. Firmamız gemici takvim modellerinde alternatifleri çoğaltmış, beş aylık 3 parçalı gemici takvimi, beş aylık tek parça gemici takvimi, ekonomik gemici takvimi, modern gemici takvimi, küçük gemici takvimi, orta boy gemici takvimi, orta boy gemici takvimi seçeneklerini tercihe sunmuştur. Modellerimizin her biri en kaliteli baskılardan oluşmakta, kurumsal kimliğinizin prestijine yakışır nitelikte bulunmaktadır.

Logo Baskılı Hasır Takvimler

Promosyon Logo baskılı takvimler arasında en çok ilgiyi görenlerden bir tanesi de hasır takvim çeşitleridir. Hasır takvimlerin malzemesi hasırdır ve bu sayede son derece elit bir görünüm oluştururlar. Reklam alanı oldukça geniştir. Altta yılın 12 ayı yan yana sıralanır. Üstte de kurumsal kimliğe uygun bir resim, firma ismi ve iletişim bilgileri yar alır. Firmanızın bir tanıtım broşürü olarak bir yıl boyunca en güzel köşede sergilenir.