Kategori: Çakmaklar

Promosyon Çakmak ile Geniş Kitlelere Ulaşın

Günlük hayatta en fazla ihtiyaç duyulan eşyalardan biri olan çakmaklar, promosyon ürünü olarak kullanıldığında reklam amacını en iyi yansıtan ürünler haline geliyor. Her zaman her yerde kolaylıkla kullanılabilecek olan çakmaklarla müşterilerinize ve iş ortaklarınıza firmanızın tanıtımını sağlayabilirsiniz.

Farklı Çakmaklar ile Firmanızı Tanıtın

Çakmaklara ihtiyaç duyulduğu zaman firmanızın ismini ve logosunu üzerinde taşıyan ve bu sayede dikkat çekiciliği ile firmanızın akılda kalıcı olmasını sağlayan farklı renk ve model promosyon çakmakları bizlerden talep edebilirsiniz. Promosyon ve tanıtım ideal bir malzeme olan çakmak cepte, çantada kolaylıkla taşınabilmesi nedeni ile çok tercih edilen bir üründür.

İstediğiniz Renk ve Özellikte Çeşitli Çakmaklar

Çakmakların üzerinde baskı alanlarının zemin renginin kurumsal renklerinizle uyuşması çok önemlidir. Reklam ürünü olarak çakmaklarda genelde beyaz çakmak tercih edilir. Böylece çakmakların etkileyiciliğini ve dikkat çekiciliğini ortaya koymanız da mümkün hale gelir. Rengarenk promosyon çakmak seçenekleri sayesinde kurumsal logonuzu ön plana çıkaracak rengi seçebilirsiniz.. Uzun süre boyunca dayanıklı kullanım sağlayan bu ürünler tekrar doldurulabilme kolaylığı sayesinde de içindeki yakıtın bitmesinin ardından doldurulup defalarca kullanılabilir. Clipper,cricket,tokai, moni marka çakmakların, taşlı, manyetolu, siboplu,sibopsuz modelleri isteğe göre uvi baskı veya tampon baskı yapılarak müşteriye teslim edilir.