Kategori: Çantalar

Kullanışlı ve Kalite Değeri Yüksek Çantalar

Promosyon çantalar reklam ürünleri arasında her zaman en gözde ürünlerden birisidir. Çünkü kullanışlı, şık ve estetiktirler. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bir ürün oldukları için herkese hitap eder. Ofis ve saha çalışanları evraklarını düzenli bir şekilde tutmak için çantalardan yararlanırlar. Kurumsal tanıtım için logo baskılı çantalar firmanızın reklam yüzü haline gelir.

Her Kullanıma Uygun Bez Çantalar

Promosyon ürünleri arasında yer alan çantalar çok farklı modeller barındırıyor. Suni deri evrak çantası yanında ham bez,elyaf ve tela çanta modeller de vardır. Daha resmi ortamlar ve iş kolları için deri modeller öne çıkarken bez modeller hafif, kaliteli, esnek, estetik ve şık olmaları nedeniyle fuar, okul tanıtım, kurum dernek vakıf tanıtım, amacı ile alışveriş ve pazarda kullanılır . Ham bez modellerin yüzeyleri istenen renkte ve şekilde baskının yapılmasına elverişlidir. İşletmenizin, firmanızın, kurumunuzun ismi, amblemi, logosu ve diğer iletişim bilgileri en yüksek kalitede ve en güzel tasarımda baskılanabilir. Kurumunuza uygun, kurumunuzun kimliğini yansıtan nitelikte tasarlanan ürünleri sevdiklerinize, müşterilerinize kolaylıkla hediye edebilirsiniz. Reklamınızın her yerde yıllar boyu yer almasını sağlayabilirsiniz. Sap detaylarını el tutmalı veya omuz askılı olarak tercih edebilir, en rahat kullanımı yakalayabilirsiniz.

Deri Evrak Çantaları

Promosyon deri evrak çantası modelleri birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Farklı bölmelere sahip modeller, evraklarınızı ve eşyalarınızı birbirinden ayırmak için kullanışlı olmak üzere tasarlanmıştır. İş kadınları, iş adamları ve bütün meslekler tarafından kullanabilir. Evrak dağınıklığını önleyen bu modeller, elde taşınabilir veya omuza asılabilir. Üzerine baskı yapılabilen modeller ile markanızın asaletine uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz.