Kategori: Kalemler

Çeşitli Seçenekleri Mevcut Olan Promosyon Kalemler Hakkında

Geçmişten günümüze en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri kalemlerdir. Uygun maliyetli olması ve herkes tarafından sıklıkla kullanılması sebebiyle promosyon kalemler ise çeşitli kurum ve kuruluşların başlıca tanıtım ve reklam aracı olmuştur. Yazı yazma insan hayatının her anında olduğundan basit şeylerden ziyade bu gibi temel ürünler her daim kullanışlı ve ilgi uyandırıcı olabilmektedir. Tanıtım amaçlı kullanılan kalemleri metal tükenmez kalem,plastik tükenmez kalem, roller kalem veya dolma kalem, versatil kalem, kurşun kalem, asetatlı kalem veya cd kalemi, fosforlu kalem şeklinde sınıflandırabiliriz. Çevre bilincinin artması ile beraber tohumlu kalemler ve geri dönüşümlü kalemler de promosyon kalemler arasında yerini almıştır.

Promosyon Kalem Tercih Edilirken Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Promosyon kelime anlamı olarak potansiyel müşteriler için kurum ve kuruluşların sunduğu kendilerini tanıtıcı olan çeşitli ürünlere verilen genel ad olmasıdır. Diğer çeşitli ürünler içerisinden en işlevsel olan ve hemen herkese ulaşabilen promosyon kalemler olarak yer alır. Üzerinde yer alan logonun ilgi uyandırması ile herkesin akıllarına kazınmak işte bu kadar kolay olabilir. Ancak bunun için de doğru kurumdan promosyon kalem çeşitleri incelenerek kaliteli ve güvenilir olandan hizmet almak daha doğru bir tercih olacaktır. Seçim promosyonu, belediye organizasyonu gibi geniş kitlelere dağıtılacak promosyonlarda genelde plastik tükenmez kalem tercih edilirken, üniversite, özel kurs ve okullar naturel kurşun kalem tercih etmektedir. Özel birilerine verilecek hediyeler biraz daha ağır, gösterişli ve kaliteli metal kalemler olmaktadır.

Promosyon Kalem Nereden Temin Edilmelidir? Fiyatları Hakkında Bilgiler

Bayeks Promosyon sunmuş olduğu farklı fiyatlara sahip ürünleriyle her bütçeye uygun bir alternatif sunuyor. Firmanızın logo ve firma iletişim bilgileri gibi kalemlerin üzerine basılmasını istediğiniz bilgiler tarafımızdan grafik çalışma görseli yapılarak bilgisayar ortamında sizlerin onayına sunulur ve baskı yapılarak hazır bir şekilde teslim edilir. Promosyon ürün siparişi vermek ve daha fazla bilgi almak için satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.