Kategori: Seramik ve Porselen Ürünler

Her Zaman İlgi Gören Seramik Bardak ve Porselen Bardaklar

Promosyon dünyasında çeşitli malzemeler ve ürünler yıllar geçse de hiçbir zaman etkisinden bir şey kaybetmez. İşte bunlardan birisi Seramik bardak ve Porselen bardak olarak dikkat çekiyor. Her yıl bu malzemelerden üretilen ürünler en çok tercih edilenler arasında yer almayı başarabiliyor. Özellikle kupalar, bardaklar hediye promosyon ürün denildiğinde her zaman ilk akla gelenler oluyor. Çünkü seramik kupalar, ofislerde, evlerde ve diğer bütün yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Hem pratik bir kullanım sunarken hem de estetik duruşlarıyla ortamlara renk katıyorlar. Her türlü baskıya en yüksek kalitede izin verirken en uçuk tasarımlara, baskılara da kolaylıkla uyum sağlayabiliyorlar.

Yüksek Kalitede Seramik ve Porselen Ürünler

Seramik bardak ve porselen bardaklar, kaliteli ve estetik yapılarıyla öne çıkar. Tat ve koku yapmaz. Mikrop barındırmaz ve anti bakteriyel özelliğindedir. Sert yüzeye sahip olduğu için çizilmez. Uzun yıllar ilk günkü şıklığında ve tasarımında kalabilir. Bu da üzerine yapılacak baskılarla yıllar boyu bu ürünlerin marka yüzünüz olmayı sürdüreceği anlamına gelir. Ayrıca üzerinde oluşan lekeler kolayca çıkar. Temizlemesi kolay olduğu için insanlar her şart altında kullanmaktan keyif alırlar. Kolay yıkanabilir özelliğiyle her daim ellerinin altında tutarlar. Ev ortamında, ofis ortamında hiçbir asitten etkilenmez, herhangi bir aşınmaya maruz kalmazlar. Bu sayede her türden içeceğin tüketiminde rahatlıkla kullanılabilir.

Kişiselleştirmeye Uygun Seramik Kupa ve Porselen Kupalar

Farklı şekillerde ve boyutlarda zengin seçenekler sunan bu ürünler, her meslek grubu için en ideal seçenek olabilir. Her şekilde kişiselleştirilebilir. Yapılan baskılarla daha da zarif bir hal alırlar ve markanızın yıllar boyu reklam yüzü olmayı sürdürürler. İnsanlar uzun yıllar güvenle kullanabilecekleri için taşımaktan keyif alırlar.

Seramik ve Porselen Arasındaki Fark Nedir?

Seramik mat bir malzemedir, porselenin ise daha açık renkli ve yarı saydam bir yapısı vardır. Porselen kupa ve porselen bardaklarda ince işçilikle daha pürüzsüz ve estetik bir çalışma yapılabilir. Seramik kupa ve seramik bardaklar promosyon ürünü olarak daha düşük maliyetli olması sebebiyle tercih edilmektedir, buna ilaveten seramik kupa belli adetlerde istenen renkte üretilebilirken; Porselen kupalar sadece beyaz renkte üretilir. Seramik ve porselen promosyon ürünlerine renkli baskı talepleriniz için satış personelimizden destek alabilirsiniz.