Kategori: Bloknotlar

Küçük Ama Kullanışlı Bloknotlar

Ofislerde, iş yerlerinde ya da evlerde kullanılan çok farklı kırtasiye ürünü bulunur. İşlerimizi kolaylaştırmak ve sorunları ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan bu ürünlerin çoğu zaman önemini anlamadan kullanmaya devam ederiz. Küçük ama etkili kırtasiye ürünleri arasında promosyon bloknotlar bulunur. Not defterlerine benzer yapıda bulunan bu ürünler notlar almak, bir şeyler yazmak ve işleri takip etmek için en ideal ürünler arasındadır.

Küp Notluk ve Küp Bloknot ile Şirketinizi Tanıtın

Bloknotlar çok farklı amaçlar ile kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Kırtasiye ürünleri içerisinde yer almasının yanı sıra reklam ürünü olarak da değerlendirilen ürünlerdendir. Küp şeklinde tasarlanmış ve birbirinden bağımsız kağıtlardan oluşan ürünler tanıtım için en çok tercih edilen ürün olarak görülür. Bu ürünlerin üzerine firmanızın bilgilerini ve logosunu basarak düşük maliyetle geniş kitlelere reklamınızı yapmanız mümkündür.

Promosyon Bloknot ve Notluk Seçenekleri

A4,A5 ebatları; çizgili,kareli iç sayfa seçeneği;spiralli,taç kapak dış dizayn özellikleri ile  not defteri ve benzeri şekildeki ürünler reklam için alternatif bir malzeme olarak sunulmaktadır. isteğe bağlı olarak üretildiğinden sayfa sayısı müşterinin talebine göre belirlenmektedir.