Kategori: Çakılar

Promosyon Çakılar Hakkında

Avcılık ve kampçılık faaliyetlerinin olmazsa olmazları çakılar, küçük boyutlarına rağmen pek çok alanda hayatı kolaylaştırmaktadırlar. Doğa sporlarında kullanılan temel malzemelerden biri olan küçük bıçaklar, bu özelliklerinin yanı sıra koleksiyonerlerin de vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Geniş kullanım olanağı sunan bu ürünler, farklı tasarımlarda ve boyutlarda satışa sunulmaktadır.

Çakılar Hakkında - Çakı Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan çok amaçlı çakılar arasında özellikle katlanabilir olanları, içlerinde barındırdıkları birden fazla küçük el aletleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Bu fonksiyonel ürünler, bazen tornavida, bazen pense, bazen bıçak, bazen şişe açacağı, bazen de delgi olarak kullanılırlar. Promosyon sektöründe en çok tercih edilen modeller şu şekildedir:

  • Kart Şeklinde Çakı: Dışarıdan adeta bir kredi kartı gibi görünen, ancak katlandığı zaman el tutma yeri ile birlikte tam manasıyla kullanılabilir, kesici bir çakıya dönüşen bu ürün, yanında taşıma noktasında oldukça önemli kolaylık sağlıyor. Cüzdan içerisinde de taşımaya uygun olan bu eşsiz ürüne kolayca erişebilirsiniz.
  • Çok Fonksiyonlu Promosyon Çakı: Çok fazla iş görmeye müsait yapıda olması nedeniyle biraz ağır, fakat hayat kurtaracak derecede önemli fonksiyonlara sahiptir. İçerisinde gazoz açacağından makasa, tıpa açacağından bıçağa kadar hemen her fonksiyona sahip olan bu ürün, hemen herkesin işine yarayabilecek türden…
  • Promosyon Anahtarlık Çakı: Hem çakı özelliği olan hem de anahtarlık olarak kullanabileceğiniz bu eşsiz ürün, sürekli yanınızda taşımanıza da imkan verecek kadar hafiftir.

Çakılara Lazerli Logo Baskısı ve Çakı Fiyatları

Çok fonksiyonlu küçük bıçaklar sahip oldukları özellikler sayesinde açacak, törpü, tornavida, keski, delgi vb. amaçlarla kullanılabilmektedir. Üretimlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağladıkları kolaylıklar çakı fiyatlarını belirleyen temel etkenler arasında yer alır. Kolay taşınabilir ebatlarda üretilen bu küçük bıçaklar hediyelik setler olarak da satışa sunulmaktadır. Lazer baskı ile çakı üzerine firma logosu ve kurumsal bilgileri işlenip insanların daima yanlarında taşıyacakları kişisel bir hediye olarak değerli bir reklam ürünüdür.