Kategori: Kapak Açacakları

Kurumsal Baskılı Kapak Açacaklı Buzdolabı Magneti

Özellikle paket servis yapan restoran ve damacana su siparişi alan şirketlerin promosyon ürünü olarak tercihi baskılı buzdolabı mıknatıslarıdır. Mutfakta suyun bittiğini anlayan veya buzdolabında yiyecek bir şey olmadığını görenler hemen sipariş vermek için buzdolabı magnetlerindeki numaralardan sipariş verirler. Kurumsal tanıtım için promosyon magnetler ile ev ve ofis ortamlarında hızlı sipariş almayı kolaylaştıran bir üründür. Dijital baskı teknikleri ile özel magnetlerin üzerine fotoğraf kalitesinde baskı yapılabildiği gibi daha fonksiyonel olan açacaklı magnet ve not kağıdı tutuculu magnet ile müşterilerinizin kesinlikle atmaya kıyamayacağı bir promosyon ürünü verebilirsiniz. Not tutacaklı buzdolabı süsü üzerine kurumsal logonuz ve telefon numaranız basılabilir. Mıknatıslı not tutacağına müşterileriniz alışveriş listesi notlarını yazabilirler. Mıknatıslı kapak açacağı ise cam şişede muhafaza edilen içecekleri açmak için sürekli kullanılan bir üründür.

Promosyon Magnetler

Magnetler günümüzde tanıtım işleri için de kullanılabilecek ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Firmalar tanıtımlarını yapmak ya da daha geniş bir çevreye hitap etmek için promosyon ürünler seçebilir. Standart ajanda ve not defteri gibi ürünlerin yerine özel bir ürün seçmek isteyen kişiler farklı arayışlara girebilir. Özellikle baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte pek çok farklı ürün promosyon amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Metale yapışma özelliği bulunan ürünler sayesinde çok farklı tasarımlar yapılabilmekte ve promosyon için kullanılabilmektedir.

Mıknatıslı Diğer Ürünler

Kendi başına yapışkan özelliğe sahip olan ürünlerden buzdolabı süsü ve benzeri tasarımlar yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak şişe kapağı açacakları, kâğıt klipsleri ve benzeri ürünler ile birlikte bu özellik bir arada kullanılabilmektedir. Bu tasarımlar sayesinde hem dikkat çekici ve tanıtıcı hem de kullanışlı ürünler sunulabilmektedir.