Kategori: Sekreterlikler

Evrak ve Notları Bir Arada Tutan Promosyon Sekreterlik Çeşitleri

Üreticiler biz insanların hayatını kolaylaştırmak için çok farklı ürün tasarımları yapmaktadır. Yaptığımız işleri daha kolay şekilde yapmak için kullandığımız ürünler sayesinde yorulmadan iş yapmamız mümkün olmaktadır. Sekreterlik adı verilen ürünlerde işlerimizi kolaylaştırmak için tasarlanmış olan ürünler arasında yer alır. Bu ürünler kolay şekilde not almak, not alırken başka şeyler yapabilmek ve kalemle not kâğıtlarını bir arada tutmak için tasarlanmıştır. Ofis ve benzeri yerlerde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Çalışanlarınızın toplantı ve müşteri ziyaretlerinde düzenli bir şekilde sizi temsil edebilmesi için sekreterlikler vaz geçilmezdir. Kurumsal imajınız promosyon sekreterlik ile müşterilerinizin gözünde yükselecektir.

Sekreterlik Modelleri

Promosyon sekreterlik farklı zevklere ve kullanım amaçlarına hitap edebilmek için değişik tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Çok farklı fonksiyona sahip olan ürünler çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerin içerisinde kâğıt kısmına ek olarak hesap makinesi, kart bölümü ve kalem sabitlemek için özel bir alan ile modeline göre A4 notluk ve A5 notluk  bulunmaktadır. Ürünlerin geneli dosya şeklinde bir tasarıma sahiptir. Ancak bazı özel ürünlerin dış kısmı deri bir tasarıma sahip olup fermuar ile kapatılabilmektedir. Ürün modelleri içerisinde renk seçenekleri de bulunmaktadır. Lacivert, taba, füme, gri ve siyah gibi renklere sahip ürünler arasından seçim yapılabilir.

Promosyon Amaçlı Sekreterlik Tasarımları

Firmaların logo, slogan ve iletişim bilgilerinin yer aldığı baskılar ile hazırlanan ürünler tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir. Ürünlerin dış kısımlarında bulunan ve genellikle termo deri kaplama üzerine yapılan sıcak baskı ile kalıcı bir reklam ürünü oluşur. Bazı firmalar suni deri ürünlerin üzerine lazer baskıyı da tercih etmektedir.