Öğretmenleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri

Öğretmenleri Mutlu Edecek Hediye Fikirleri için sizlere ufak bir fikir haritası derledik.Bizleri küçük yaşlardan itibaren eğiten, öğreten, bizlere her zaman ışık tutma gayretinde olan öğretmenlerimiz için ne yapsak az kalır. Dünyanın en kutsal mesleğini üstlenen öğretmenlerimiz; Tüm fertleri hayata karşı daha sağlam adımlarla ilerlemeleri konusunda onlara her yolu gösteren emektarlarımızdır. Şu an bulunduğumuz veya ileride bulunacak olduğumuz her konum için öğretmenlerimizin payı asla inkar edilemez. 24 Kasım gününü bizler için değerli kılan tüm öğretmenlerimizin Bayeks Promosyon ailesi olarak Öğretmenler Gününü tüm içtenliğimizle kutlamak isteriz.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyesi, bu özel günde her öğrenci gibi sizler de öğretmeninize olan minnettarlığınızı bir hediye yoluyla ifade etmek isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit. Öğretmeninize Hediye alacaksanız öğretmeninizin branşına uygun, gün içerisinde okulda iken sürekli kullanmış olduğu araçlar üzerinden fikirler oluşturabilirsiniz. Erkek Öğretmene Ne Alınır? Kadın Öğretmene Ne Alınır? Bayeks Promosyon olarak sizlere bu konu hakkında birkaç önerimiz olacak;

1) Öğretmen Kalem Setleri

Öğretmen Kalem Setleri, 24 Kasım için oldukça iyi bir hediye tercihi olacaktır, Nedeni ise öğretmenler; Sınıf defteri doldurma, gün içerisinde belirli notlar vs. sürekli ellerinin altında kalem bulundurmaktadırlar. Hal böyle olunca öğretmenleriniz için bunu bir hediye fırsatına çevirebilirsiniz. Hediye Kalem Seti ürünlerini öğretmenlerinizin adına özel baskılarla kişiselleştirerek onlara özgü kalem hatırası bırakabilirsiniz. Hediyelik Kalem Setleri, Erkek öğretmen veya Kadın öğretmen içinde seçilebilir özellikte olduğundan her iki tarafı da mutlu edecek hediyelikler arasındadır. Öğretmenlerinize özel isim baskılı Kalem Set modelleri için tıklayın.

2) Akademik Öğretmen Ajanda Seti

Akademik Öğretmen Ajanda Seti, tüm öğretmenlerin severek kullanacakları ve aynı zamanda neredeyse tüm işlemleri için kullanabilecekleri başarılı hediye setleri arasındadır. Promosyon Ajanda setleri içerisine; Ajanda, Roller Kalem, Tükenmez Kalem, USB Bellek, Powerbank gibi çeşitli ürünler bulunmaktadır. Hediye ajanda seti içerisinde bulunan her ürüne ayrı ayrı isim baskısı yaparak öğretmeninize özel hediyelik set hatırası bırakabilirsiniz. Öğretmenler Günü Hediyelik Ajanda, Erkek öğretmen veya Kadın öğretmen içinde seçilebilir özellikte olduğundan her iki tarafı da mutlu edecek hediyelikler arasındadır. Öğretmenler Günü Hediyesi Ajanda Set modelleri için tıklayın. / Kişiye Özel Tekli Ajanda modelleri için tıklayın.

3) Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyeleri

 Bu maddede aslında sizlere yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri için ucuz Toptan  hediyeliklere birkaç öneri sunmak istiyoruz. Bunlar arasında; Promosyon Toptan Öğretmen Anahtarlıkları, Öğretmen Kupaları, Öğretmen İçin Termos, Öğretmen İçin Powerbank, Erkek Öğretmenler İçin Kartvizitlik veya Cüzdan gibi çeşitli özel isim baskıları ile öğretmenlerinize hediye edebileceğiniz ve onları mutlu etmeyi sağlayacağınız başlıca hediyelik ürünleridir. Bunlar ve bunlara benzer tüm Promosyon Hediyelik ürün modelleri için tıklayın.