Kategori: Tişört ve Şapkalar

Promosyon Tişört ve Şapkalar

Kurumsal firmaların hedef kitlelerine ulaşmak için tercih ettikleri çalışmalardan birisi promosyon tişört ve şapkalar olmaktadır. Baskılı tişört ve şapkalar firmaların sadece müşterilerine değil kendi çalışanlarına yönelik yaptıkları promosyon çalışmalarından da birisidir. Şık ve zarif baskı ile firma isminizi, logonuzu etkili biçimde gösterebilir, görünürlüğünüzü arttırarak kurumsal prestijinizi arttırmış olursunuz. Hem şapkalar hem de tişörtler son derece kullanışlı oldukları için firmanıza elit bir hava kazandıracak, hedef kitlenizin ihtiyacına yönelik bir tercihle gönüllerini mest etmenizi sağlayacaktır.

Baskılı Promosyon Tişörtler

Promosyon tişört modellerimizde bisiklet yaka tişörtler, V yaka tişörtler ve polo yaka tişörtler bulunuyor. Her birisi en kaliteli kumaşlardan beden ölçülerine tam uyumlu üretilmişlerdir. Firmanızın ismi, logosu sırt, kol, göğüs, yaka veya seçeceğiniz herhangi bir yerine baskı yapılır. Giyimi rahat, şık ve zarif tişörtler ile işletmenize kurumsal bir kimlik kazandırabilir, personelinizin aidiyet duygusunu arttırabilirsiniz. Seçeceğiniz renk ve tasarımla dikkatleri üzerinize çekebilir, kurumsal yapınıza derinlik kazandırabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosuyla tercih ettiğiniz renk ve modeli en şık biçimde tasarlamakta ve özelleştirmektedir.

Logo Baskılı Promosyon Şapkalar

Logo baskılı promosyon şapkalar yıllar geçse de cazibesini hiç kaybetmeyen ürünlerden birisidir. Kurumunuzun markasını ya da logosunu taşıyan bir şapka ile markanızın baş tacı edilmesini sağlayabilirsiniz. Hem personeliniz tarafından kullanılmasını sağlayabilir hem de hedef kitlenize hediye ederek onları markanızın yüzü yapabilirsiniz. Farklı desen ve şekil alternatifine sahip olan logo baskılı şapkalarımız arasından beğendiğiniz modelin istediğiniz renkte üretilmesini talep edebilirsiniz. Renk ve model tercihinizle kurumsal kimliğinize uygun renk belirleyebilir, çalışanlarınızın üniformalarını şık bir şapkayla tamamlayabilirsiniz. Her mevsim kullanılabilen promosyon şapkalarımız özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olacak, kullanıcıları de sizin reklam yüzünüz olacaklardır. Baskılı şapka ve tişörtler özellikle seçim,organizasyon, açılış ve bayii toplantısı gibi etkinliklerin vazgeçilmez promosyon malzemeleridir.